Menu

Dziewięć trików na powiększenie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć trików na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych rad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, iż kontakt cielesny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, iż filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, erekcja
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie wzmacnia przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Dlatego należałoby włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra