Menu

Moda wczoraj i dziś

28 maja 2015 - Bez kategorii

Nadwaga, szczególnie pośród pań, w żadnym razie nie jest czymś dobrym – w końcu praktycznie każda z kobiet chciałaby prezentować się bardzo atrakcyjnie. Byłoby najdogodniej, gdyby skrywanie wagi za pomocą ubrań nie miało w żadnym wypadku miejsca, w końcu lepsza opcja to zabranie się wreszcie za siebie, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, ale to chyba jasne, że nie w każdym przypadku jest to realne. I właśnie dlatego jak najbardziej trzeba ubierać się tak, aby nie pokazywać tłuszczu na nogach, dużej pupy lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Podstawa to luźniejsze ubrania, które nie przylegają do ciała. Przeróżne obcisłe bluzki lub spódniczki prezentują się bardzo seksownie, lecz wyłącznie wtedy, gdy sylwetka jest zbliżona do ideału. Oczywiście istnieje wiele pań bez kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak tego chcą, ale w tym momencie trzeba się skupić na tych kobietach, które być może nawet nie są zakompleksione, co po prostu nie chciałyby wszystkiego odkryć. A więc na pewien czas trzeba schować głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do niczego potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również bardzo dobry pomysł. Co jak co, ale brązowa spódnica, czarne buty i przykładowo biała bluzka autentycznie nie są dobrą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują w każdym przypadku nieinteresujący efekt. Tzn. wyglądamy sporo grubiej aniżeli jest to w rzeczywistości. W przypadku butów nie liczy się kolor, a najzwyczajniej obcas. Zatem trzeba unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam cenne centymetry, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w przypadku naszej osoby buty na obcasie.