Menu

Untoxin – Czujesz się ciągle wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w stron kapsułek. Produkt ten określony jest do wprowadzania w stopniach prania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Dokonuje się toż na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji prostej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy dawać w trakcie lub po posiłku, popijając ogromną liczbą wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można dostrzec zaraz po siedmiu dniach z przygotowania jego używania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na każdy jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić przechowywane w temperaturze pokojowej w tryb niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i podejmowaniem wilgoci. Produkt dany jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie żyć używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax tanio

Follixin