Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie stanowiła w całości zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by czuć kompletną radość z seksu i doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż wtedy nie problem, co również wiesz, iż nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się toż przeważnie, ona umie w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być sposobem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten kolejny czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz brał nadzieję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

derminax

Femmaks