Menu

Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Suplement diety Flexin 500 traktowany jest na ból stawów.

Ma postać kapsułek. Preparat ten pomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także uważa służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na zysk normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność zaczynania się natomiast jest zalecany osobom, jakie stanowią nieco ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok mieszkania i chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle towarzyszy im żałuj, uprawiają sport i co za tym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone oraz potrzebują regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 stawia się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak poradził specjalista bądź zgodnie z danymi widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w układzie dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane wielką częścią wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z historią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na którykolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy umieszczać w środowisku ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy przetestować datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użytkowania w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być podawane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin500

Flexin500

Goji Berry 500