Menu

Follixin – absolutny gigant pośród preparatów na włosy! Sprawdź juz teraz!

8 listopada 2018 - Bez kategorii

Łysienie jest faktem wielu mężczyzn, nie ale w dawniejszym wieku. Czasami wywiad z grupą włosów pojawia się i u kobiet i nie nie są to sporadyczne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla mężczyzn, tylko nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego zyskiwać także kobiety. Jego skład został właściwie dobrany, że chodzi na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie dokonuje się nie wyłącznie na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz również zdecydowanie poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne występujące w skórze głowy wydają się coraz mniej skuteczne, przez co organizm nie radzi sobie z prawym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest początkowo kładzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w krótkim czasie przekształca się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem postępuje oraz w środowisko traconych włosów nowe włosy dominują w znacznie niższym zakresie. Owłosienie głowy wydaje się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na boku jesteśmy bez włosów także nie ma teraz powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o właściwe wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i najlepiej w jego trakcie. Spożycie ogromnej liczbie płynów już po połknięciu pigułki stanowi bardzo pomocne.

W odpowiedniej terapii należy stosować dwie pigułki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po pewnej przy kolacji i przy śniadaniu. Doskonałe efekty kuracji można określić po około 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej pigułki. Dawanie większych porcji preparatu nie stanowi w stopniu powiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

gojiBerry-500

Flexin 500