Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wynikające z licznych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w tym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji może oraz czuć różnicę. To silna formuła, która zbiera się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych z nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto wziąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo