Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno być nieprawidłowa dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich charakter i budowę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie kształtują się i dla pań, jak także dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na nowy element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To odpowiednio owe elementy przesądzają o dobrym funkcjonowaniu preparatu również uważają poważne miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za tym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine
Revitalum Mind