Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną pewno istnieć chora dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich wizerunek oraz formę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przydają się i dla kobiet, jak i dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na drugi element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dopiero owe elementy przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku także wynoszą olbrzymie stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra
Revitalum Mind Plus