Menu

Daj sobie pomóc i zawierz się mocy feromonów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Preparat Alluramin korzysta w bezpośrednim składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tutaj chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które powodują, że mężczyzna postrzegany jest jak daleko modny, zdrowy i opiekuńczy. Alluramin został stworzony z własnych składników, które gwarantują bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, tworzona przez panów wraz z wtedy w sezonie pobudzenia. Podstawa ta odpowiada za aktywację mózgu osób oraz wzmaga u nich planowanie. Dzięki niemu osoby będą przy człowieku bardziej rozluźnione i będą dostawały go jak dużo silnego.

To tylko Androstadienon stanowi podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które toną w porządek mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają mężczyzn. Ułatwia on zaczynanie kontaktów i sygnalizuje młodość i zdrowie. Toteż określany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują silnych i trwałych siebie panów, toteż kupuje on, iż facet rodzi się stanowić niebywale ciekawy. Andristeron – wywołuje zmniejszanie niepokoju u pań oraz łagodzi je. Dzięki niemu partnerki będą odpowiadałyby mężczyznę, jako bogatego i opiekuńczego samca, jaki będzie w stanie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Jeżeli należy o używanie Alluramin doświadczenia pokazują, iż kobieta podświadomie wybiera samca, który będzie mógł opiekować się nią dodatkowo jej dziećmi. Pozostałych składników producent nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin jest w 100% naturalnym preparatem, dlatego jego zaczynanie jest wygodne, oraz co za tym chodzi — by go kupić nie powinien mieć recepty. Alluramin można pozwalać na kartce internetowej producenta.
Środek Alluramin ma postać dostępnego w użytkowaniu sprayu, który należy rozpylić na wszystkim ciele, tak na nadgarstkach, szyi a na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat nawet do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na blisko jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów oraz toż podnosi je wykonywać. Zatem warto na początek zaopatrzyć się w popularniejsza część Alluramin, warto zastosować z rabatów oraz reklamie, które producent proponuje.

alluramin price

Alluramin24.com