Menu

Doskonałe rezultaty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Bez kategorii

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najwyższa klasę środków
przypływ działalności oraz wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię i masę mięśniową. Toż zwłaszcza sprawny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze wyniki wysiłków i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i energie jeszcze nie nie było właśnie jasne i silne. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz wprowadź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż zdrowsza zdolność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na efekty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej akcji oraz czy gotowy do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść a gdy uczyć, by zmienić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą znane już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )