Menu

Śniłeś o wspaniałej sylwetce, jednak trudno o taki rezultat? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najdoskonalsze aktywne składniki wydają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki swoich treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze określeni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i szybkości jeszcze przenigdy nie istniałoby właśnie proste i intensywne.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który zezwala na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże istnieje to Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak postępował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, że jest tendencje do robienia mojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim ciałem i doborem prawidłowej diety pokazały go jako właśnie pamiętać o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to ciężki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )