Menu

Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

9 października 2019 - Bez kategorii

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich sklep jest w całości naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie działają na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich oddziaływanie pomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz potrzebowania, w której drugie kobiety będą Obecni szczególnie łagodne i spokojne. Działanie feromonów jest całkowicie czyste oraz trudne, ze powodu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Są one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale dodatkowo w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz sprawisz aurę zaufania oraz zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w środowisku
pozostajesz w gospodarce dominatora i prowadzącym
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe relacje i uzyskasz akceptacja innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do unie infochemicznej, które właśnie trwają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Oddaje się jednak, iż substancje te nie mają żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne wartości w częstym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i osiągną na przyznanie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a też – co dla większości jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zaczyna się w punkcie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak wpływają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz pomagają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danej na ludzki problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem projekty są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim wiążą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się więc w naszej podświadomości.

aluramin

wikipedia.com