Menu

Kilka trików na mocniejszy wzwód

14 marca 2015 - problemy z potencją
Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu kamagra tanio do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widoczną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest przeważnie wyczerpany. Musi wypocząć. Wobec tego niezwykle istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest kamagra w zelu zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niesłychanie istotny.