Menu

Przyczyny słabej erekcji.

3 kwietnia 2016 - problemy z potencją      Niemożność
dostania erekcji
to raczej powszechne zjawisko. We wszystkich krajach. Polska nie jest tutaj rodzynkiem, wielka szkoda. Jednak nie myślmy, że jesteśmy tak jakby automatycznie skazani na ciągłe kłopoty z erekcją! Warto zaznajomić się dokładnie z przynajmniej niektórymi powodami, dzięki tej wiedzy tak naprawdę można zmienić swój tryb życia albo przynajmniej wiedzieć czego trzeba unikać. No dobra, to czego warto unikać?

 

1) Ciężkostrawna kuchnia to na pewno coś czego powinniśmy być może nie tyle unikać, co najzwyczajniej ograniczyć się. Wiadoma kwestiasznycle bądź kebabypyszne, ale jeżeli będziemy każdego dnia spożywali takie jedzenie, to potem impotencja praktycznie gwarantowana.

 

2) Mocno stresujące
życie
to również styl, którego należy unikać. Bo co jak co, lecz gdy za dnia jesteśmy ciągle zestresowani, to ciężko nie spostrzec, iż nocą nie będzie lepiej. Co prawda nie we wszystkich
przypadkach
człowiek może uniknąć stresujednakowoż każdy może jakoś się
odstresować
, np. godne większego zainteresowaniasporty siłowe albo siatkówka. W zasadzie to tych wszystkich rodzajów sportów jest od zatrzęsienia. Tylko lenistwo nas może ograniczać

 

3) Może stale unikamy witamin? Co jak co, ale owoce i warzywa mają dużo witamin, które pozytywnie wpływają na stan erekcji. Ich brak sprawia sporo złego, więc należałoby pamiętać o tym.

 

4) Unikajmy stagnacji. Chodzi o to, że ciężko radować się udanym pożyciem seksualnym jeżeli partnerka podnieca nas mniej aniżeli dotychczas. To akurat temat na inny tekst, ale jeżeli nasza partnerka nie będzie znowu nas pociągała, to kłopoty z erekcją specjalnie dziwić raczej nie powinny.

 

 


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

kamagra w zelu